Pobjeda i poraz za vikend

Radnu nedjelju su porazom otvorili kadeti na gostovanju u Vukovaru protiv KK Borova a pobjedom zatvorili seniori u gradskom derbiju protiv KK Olimpa.
U trećem kolu kadetske lige regije istok naši su kadeti neodlučnom i nediscipliniranom igrom dozvolili domaćinima iz Vukovara da nametnu svoj stil igre i povedu u prvoj četvrtini. Angažiranja i bolja igra u drugoj dovodi do smanjenja razlike na kraju druge četvrtine. Odluka pada u trećoj četvrtini kada naše nesnalaženje na zonu 1-3-1 uz ozljede dvojice igrača (Lendica i Tomića) te izlazak Psihistala i Filipovića radi pet osobnih dovode do ponovnog odvajanja domaćina i rješenja utakmice.
KK Borovo : KA Osijek 74: 63 (25:18, 18:21, 21:10, 9:14)
Igrali su: 4.Starčević, 5.Stepanic, 6.Filipović, 7.Bakić, 10.Lendic, 11.Romulić S., 12.Romulić I., 13.Psihistal, 14.Gerber, 15.Tomić
Gradski derbi različitih poluvremena.
Od samog početka šuterski raspoloženi gosti koriste nervozu naših seniora i uspjevaju se rezultatski odvojiti na šest u prvoj četvrtini (17:23) te ukupno na deset razlike (33:43) na polovici utakmice. Drugi dio utakmice donosi puno bolju igru naše ekipe (47:27 treća i četvrta cetvrtina) i na kraju samo rezultatski laganu pobjedu na premijeri b-1 lige u ovoj sezoni.
KA Osijek: KK Olimp 80 : 70 (17:23, 16:20, 23:13, 24:14)
Igrali su: 4.Filipović, 6.Gerber, 8.Antolović, 9.Kis, 10.Starčević, 11.Knežević, 12.Surop, 15.Šimić, 16.Bastalic, 19.Kelava